Przeprowadź biuro lub całą firmę z Kobiel Trans Katowice Śląsk

 
Działamy w sektorze przeprowadzek nieprzerwanie od 16 lat dlatego staliśmy się liderami w dziedzinie transportu dla firm i różnych instytucji. Przeprowadzamy firmy i biura z miast Śląska, a szczególnie obsługujemy miasto Katowice i miasta ościenne na Śląsku. Nasze doświadczenie i profesjonalizm potwierdzają liczne, zgromadzone referencje.
 
 

Transport i przeprowadzki Katowice - Oferta dla firm

 
Wiemy, że zmiana siedziby Twojej firmy to okres, w którym nie można sobie pozwolić nawet na małe błędy. Jednodniowe opóźnienie, czy też uszkodzonie jakiegoś sprzętu może unieruchomć całą działalność co powoduje ogromne straty. Niezbędnym więc staje się wybranie firmy, na której naprawdę można polegać.
 

 

Sprawdź nasze referencje ⇒

 
Dowiedz się więcej o naszej pracy:

 

 

Zlecając nam usługę przetransportowania, przewiezienia czy przeprowadzkę zyskujesz pewność ze mienie twojej firmy będzie transportowane przez odpowiednio przeszkoloną ekipę przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. A stałość ceny i terminu, zagwarantuje ci "Gwarancja przewozu".

 
Dowiedz się więcej:
 

Na życzenie klienta dostarczamy specjalne plastikowe pojemniki, znacznie ułatwiające transport archiwów, czy też rozszerzamy nasze ubezpieczenie do dowolnej kwoty.

 

Magazynowanie i utylizacja w Kobiel Trans - ważnycm elementem naszych usług

 

 

A jeżeli podczas przewozu zastanie nadprogramowy dobytek, nasi pracownicy pomogą Państwu z jego zmagazynowaniem lub utylizacją.

Nasze doświadczenie czeka na Ciebie zadzwoń i dowiedz się więcej.

 

Kontakt ⇒

Zaufaj nam - wiemy jak to robić

I pamiętaj, to co dla Ciebie jest problemem dla nas codzienną pracą. Zaufaj nam i dołącz do grona setek zadowolonych klientów.

 

Zaufali nam:

 

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów!

czekamy na Ciebie

  Zobacz wszystkie ⇒