KobielTrans - Przeprowadzki i transport w Katowicach i na całym Śląsku

 

Firma KobielTrans od 2003 roku oferyje usługi przewozowe i transportowe wszelkiego rodzaju towarów dla firm i osób prywatnych. Specjalnością firmy są przeprowadzki. Oferta skierowana jest do zleceniodawców prywatnych jak i firm planujących przeprowadzki na terenia Śląska i całego kraju, a szczególnie miasta Katowice i okolic.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i odpowiedni specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na profesjonalne wykonanie usług przeprowadzkowych czy przewozowych.

więcej »


Transport pianin i fortepianów - specjalistyczne przewozy i transport dużych instrumentów

 

Bezpiecznie i odpowiedzialnie  transportujemy pianina i fortepiany na terenie miasta Katowice i innych miast i miejscowości całego  Śląska. Specjalnością naszej firmy są przeprowadzki oraz transport pianin i fortepianów. Instrumenty muzyczne wymagają szczególnej uwagi i ostrożności podzczas transportu.

Nasze duże doświadczenie pozwala nam ograniczyć do minimym zagrożenie uszkodzenia instrumentu

więcej »


Winda do przeprowadzek - Nowość, która skraca czas usługi i gwarantuje bezpieczeństwo

 

Firma transportowa KobielTrans to nie tylko profesjonalne przeprowadzki, ale i bezpieczne przy wykorzystaniu windy - stosujemy ją podczas przeprowadzek jako zewnętrzny podnośnik meblowy. Ceniąc bezpieczeństwo domu czy mieszkania, pięknie wykonanych schodów i klatki schodowej naszych Klientów oferujemy przeprowadzki właśnie przy pomocy windy zewnętrznej do przeprowadzek.

 

Zobacz naszą widnę »


Zaufali nam:

 

Dołącz do naszych zadowolonych Klientów!

czekamy na Ciebie

  Zobacz wszystkie ⇒  

Przeprowadzki i transport
Katowice Śląsk - KobielTrans Specjaliści

 


Przeprowadzki przy wykorzystaniu windy
- zewnętrzny podnośnik meblowy
.Bezpieczne przeprowadzki oraz transport
pianin i fortepianów
.